Ziyaretler

Ziyaretler

ZİYARETLER

Genel Başkanımız Yunus Kocabıyık ve yönetim kurulu üyelerimiz Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı-Ankara Milletvekili Sayın Prof. Dr. Emrullah İşler’i ziyaret etti. Faaliyetlerimizi istişare ettiğimiz görüşmemizde özellikle 50-d sorununa ilişkin taleplerimizi ilettik.

17.11.2021

Erciyes Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Recai KILIÇ Hocamızı ziyaret ettik. İlgisi ve destekleri için teşekkür ederiz.

21.10.2021

Bizlere her daim desteklerini esirgemeyen, Kayseri Üniversitesi Rektörü ve Derneğimiz İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa Hocamızı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliği ve kıymetli tavsiyeleri için hocamıza çok teşekkür ederiz.

21.10.2021

TİKA Başkanı Sayın Serkan Kayalar’ı ziyaret ederek, birlikte yapacağımız proje ve faaliyetleri istişare ettik. Misafirperverlikleri ve kıymetli katkıları için teşekkür ederiz.

10.09.2021

TDV II. Başkanı ve Derneğimiz İstişare Kurulu Üyesi İhsan Açık Hocamızı ziyaret ederek faaliyetlerimizi istişare ettik. Derneğimize vermiş olduğu katkılar için hocamıza çok teşekkür ederiz.

01.07.2021

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü ve Derneğimiz İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan Hocamızı ziyaret ederek faaliyetlerimizi istişare ettik. Derneğimize katkısı, ilgisi ve önerileri için hocamıza teşekkür ederiz.

29.06.2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Sn Fatih Ünal Bey’i ziyaret ederek faaliyetlerimizi istişare ettik. Derneğimize katkı ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.

10.06.2021

Gazi Üniversitesi Rektörü ve Derneğimiz İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Musa Yıldız Hocamızı ziyaret ederek faaliyetlerimizi istişare ettik. Derneğimize katkısı ve ilgisi için hocamıza teşekkür ederiz.

10.06.2021

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü ve Derneğimiz İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Aydınlı Hocamızı ziyaret ederek faaliyetlerimizi istişare ettik. Derneğimize katkısı ve ilgisi için hocamıza teşekkür ederiz.

04.06.2021

Genç Akademisyenler Birliği olarak Türk Dünyası Parlamenterler Vakfı Başkanı Abdullah Çalışkan’ı ziyaret ederek, ortak faaliyet alanları ve projeler hususunda istişare ettik.

04.06.2021

Derneğimiz İstişare Kurulu Üyesi, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca Hocamızı ziyaret ederek, faaliyetlerimizi istişare ettik. Hocamıza vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

03.06.2021

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Sn. Abdullah Eren’i ziyaret ederek, YTB desteği ile gerçekleştirdiğimiz “Lisansüstü Akademik Destek Eğitimi ve Danışmanlık” projesini ve birlikte yürüteceğimiz diğer projeleri istişare ettik.

25.05.2021

Genç Akademisyenler Birliği olarak Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar Hocamızı makamında ziyaret ederek yaptığımız ve yapacağımız faaliyetleri istişare ettik. Kıymetli Hocamıza teşekkür ederiz.

05.04.2021

Genç Akademisyenler Birliği olarak Cumhurbaşkanlığı Kütüphaneler Daire Başkanı Sn Ayhan Tuğlu’yu makamında ziyaret ederek ortak yapacağımız projeler hususunda verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

27.10.2020

Genç Akademisyenler Birliği olarak Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen’i makamında ziyaret ettik. İlgisinden ve faaliyetlerimize desteğinden ötürü Hocamıza teşekkür ederiz.

22.10.2020

Genç Akademisyenler Birliği olarak Diyanet İşleri Başkanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürü ve MÜSDAV Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erdal Atalay’ı ziyaret ederek, birlikte yapacağımız faaliyetler hususunda istişarede bulunduk.
15.10.2020
Destek Programı

Lisans eğitimine devam eden ve akademisyen olmak isteyen öğrenciler bizlere başvurarak ücretsiz eğitim alabilirler.

Gönüllü Ol

Lisans ve lisansüstü eğitimine devam edenler derneğimizde gönüllü olarak faaliyet gösterebilir.

Üye Ol

Akademik personel ve lisansüstü eğitimlerine devam edenler derneğimize üye olabilir.